Menu

Lubię o siebie dbać

Studentka pielęgniarstwa opowie Ci o swoim hobby. Makijaż, kosmetyki, włosy- MOJE JA

Ekspres Cafissimo Pure - rzetelna opinia

mogeciezjesc20

Dzięki małemu zaangażowaniu i moją skłonnością do testowania zgłosiłam się do kampanii Tchibo. 
Dostałam się do niej dzięki Rekomenduj.to i jest to moja pierwsza akcja tego typu. 

Cafissimo Pure- brzmi dumnie? Owszem :)

90638f364d8080b85947d80757c6

Przyszła do mnie ogromna paczka, która zawierała biały ekspres i 15 paczek różnego rodzaju kapsułek o zróżnicowanej intensywności aromatu i smaku. I tutaj przyznam się szczerze, że moim faworytem jest kawa Caffe Crema- delikatna, z przyjemną pianką, która podczas pierwszego "łyka" zostawia biały "wąsik" :) 
Moi rodzice natomiast gustują w mocnej, stanowczej kawie- i tutaj numerem 1 jest niezastąpiony "Brasil". 

Nawiązując do sprzętu: elegancka biało-czarna obudowa, która idealnie prezentuje się w mojej kuchni- ah! :) Obły kształt budzi podziw i zaciekawienie wśród gości. Myślę, że nie ma co się rozwodzić na ten temat- wystarczy spojrzeć na zamieszczone wyżej zdjęcie, które pochodzi ze źródła Tchibo.

Ekspres Cafissimo Pure jest idealnym zestawieniem jakość=cena. Działa stosunkowo szybko, a woda grzeje się wręcz natychmiastowo (byłam tym zaskoczona). 

Kiedy po raz pierwszy włączyłam owy sprzęt, to nie wiedziałam, jak mam się tym obsłużyć. Może dlatego, że nie jestem "specem" od technologii. Jak to się mówi- "trochę techniki i człowiek się gubi". Kilkukrotnie musiałam zajrzeć do instrukcji obsługi, ale poszło całkiem gładko. Nawet moja Mama nauczyła się przyrządzać swoją ulubioną kawę tymże ekspresem- więc to musi być proste!

Czyszczenie to równie przyjemna czynność- Przygotowuję ponownie "kawę" (jednakże bez kapsułki, aby wypłukać resztki kawy), następnie wyjmuję pojemnik z zużytymi kapsułkami, odlewam nadmiar wody, oraz usuwam pozostawioną w ekspresie wodę. Proste, czyż nie? :) 
Raz na jakiś czas warto odkamienić sprzęt- a to jeszcze przede mną! :) 

Cena ekspresu Cafissimo Pure jest niewielka- możemy go zakupić za jedyne 199zł. Ale moi drodzy Czytelnicy- mam dla Was świąteczną niespodziankę :) -40% rabatu na ekspresy Cafissimo od Tchibo!!! 

KOD RABATOWY: ZAKOCHANIWCAFISSIMO 
Kod ważny jest tylko na zakup ekspresów Cafissimo na stronie www. tchibo . pl (bez spacji, bo Blox.pl uznaje to za spam) , ważny do 31.12.2016r. :) 
Będzie to na pewno świetny prezent pod choinkę dla Waszych bliskich :)
#zapraszamnakawe #cafissimo :)

...Już niebawem zdjęcia na blogu :)

Serdecznie dziękuję za przeczytanie mojego wpisu, 

Aleksandra :) 

© Lubię o siebie dbać
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci